Pády pacientů

Příběhy od skutečných lidí

Petr Purdeš, 69let, po úrazu krční páteře - 2024

Čas od času se mi stane, že ztratím rovnováhu a upadnu a potom nastane problém, jak se zdvihnout. Manželka na to sílu nemá a já to bez pomoci nedokážu. Hledal jsem na internetu nějakou firmu, která by vyráběla něco, co by zvedání ulehčilo. Bohužel, vše byla monstra za strašné peníze, která se nedala použít v domácnosti.

Nakonec jsem objevil na stránce padypacientu.cz skládací židli, která se mi moc líbila.

Spojil jsem se s panem Hammerem, který mi židli (Raizer M) přivezl ochotně domů a předvedl mi jak funguje. Židle je skládací, lehká a zabere minimum místa. Po složení se ovládá kličkou, jde to velmi snadno a pocitově si člověk připadá naprosto bezpečně. Židli jsme zakoupili a musím pochválit velmi vstřícné jednání s panem Hammrem a rychlé dodání židle

Raizer M mohu s klidným svědomím vřele doporučit všem, co mají stejné potíže ať po úrazu, nebo kvůli stáří.

Libor Kyncl - 2024

Mechanický zvedák Raizer M jsem objevil díky internetovému vyhledávači. Hledal jsem pro tátu (90 let), který už několikrát spadl, způsob, jak jej znovu postavit na nohy.

Moje zaměstnání je spojené s cestováním, takže když mi máma zavolá, že táta „zase“ spadl, nemám možnost jet např. z Ústí nad Labem domů, na jižní Moravu, abych jí s ním pomohl. Možná řekne o pomoc sousedce – ale tím její možnosti končí.

Hledal jsem tedy nějaký „zvedák“, který člověka na zemi zvedne vzhůru. Našel jsem leccos, ale vždy tu byly nějak problémy: potřeba velké síly zachránce, příliš vysoké položení plošiny, na niž se měl upadlý dostat…

Raizer M mě zaujal už ve videu na internetu. Jenže se to celé tvářilo příliš jednoduše. To už znám – nic není tak jednoduché, jak se zprvu tváří.

Po telefonickém jednání mi obchodní zástupce slíbil, že mechanickou verzi zvedáku objedná, bude to sice trvat – ale budeme mít možnost si jej osobně u rodičů doma zkusit – a případně i objednat.

Byl jsem na vážkách: Utočí máma klikou 80kilového manžela a zvedne ho tímto přístrojem, až zase v budoucnu spadne?

Po cca měsíci se mi firma opět ozvala: Pan Hammer přijede k nám na jižní Moravu, přiveze tento přístroj, předvede jej, vyzkouší ho s námi – a my si budeme moci promyslet, zda přístroj chceme, nebo nikoli.

Hodinu a půl (!) trvalo předvádění přístroje. Ale ze strany pana Hammera jsem to vnímal jako poctivý, profesionální a praktický přístup: Ukázkově nám přístroj předvedl. Poté ukázal, jak s pomocí přístroje zvedne mě (130 kg). Pak ukázkově zvedla moje máma pana Hammera.

A tatínek to celé sledoval se slovy, že už padat nebude – a že to bude dobrá pojistka do budoucna.

Ano, koupili jsme pro rodiče mechanický zvedák Raizer M. Jeho elektronická verze by pro nás určitě byla jednodušší, než „točit klikou“ – ale také mnohem dražší. Ono točení jsme si ale vyzkoušeli. O týden později i se sousedkou, která by rodičům v takové svízelné situaci mohla pomoct. Ale máme v duši klid, že až zase někdy „táta spadne“, nasadí pod něj máma „pádla“ a klikou ho sama zvedne.

A já můžu být klidně i u Chebu…

Máma, táta i já máme v hlavě klid: pro jeho případné pády máme pojistku. Kéž ji nikdy nepoužijeme…

Hana Samešová - 2024

Hezký den, pane Hammere,

 chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat, za možnost nákupu zvedací žídle zn.RAIZER M od Vaší firmy. Mému muži umožnila zůstat doma i v posledním stadiu onemocnění Parkinsonem, které je bohužel provázeno častými pády.  Vzhledem k tomu, že  můj muž měl 120kg a měřil skoro 2 metry, bylo nemožné, abych ho zvedala sama, protože je mi již 66 let  a rozhodně nemám tolik fyzické síly.
Zvedací žídle – byla mechanická – a dokázala jsem ho tímto způsobem zvednout ze země během několika minut.

Byl to malý – velký zázrak, který do budoucnosti pomůže mnoha pacientům se stejnými nebo podobnými problémy.
 Jsem Vám opravdu vděčná za to, že  mohl být doma se mnou až do konce. Bohužel tato nemoc je zatím nevyléčitelná.
Přeji Vám hodně spokojených zákazníků.

Díky.
Hana Samešová

Žádost o více informací k produktům

Zavolejte nám

+420 724 329 430

Napište nám

mgviva@mgviva.cz

Vizitka

Copyright © 2023